ПН-СБ: 9:00-18:00
ВС: 9:00-17:00

В корзине пусто!

Кутовий диван Честер

Кутовий диван Честер
На складе 8554.00 8 554.00грн. Нашли дешевле?
Доступность: На складе
Код товара: Кутовий диван Честер
Скидки постоянным клиентам!
Гарантия качества всех товаров магазина!
Доставка товаров по всей стране!

Класс

материала

 1

 2

 3

 4

 5

 6

 7

 8

 9

 10

Цена  ГРН.

85549072 9562 10109 10570 11146 11635 12182 12643 13133 

Задня спинка:технічна тканина
Габаритні розміри:
Ширина кутового дивану (см):230
Глибина (см):90
Висота (см):90
Висота сидіння (см):48
Глибина сидіння (см):67
Габарити в розкладеному стані (см):230 х 156 х 90
Характеристики кутового дивана
Спальне місце (см):140 х 195
Механізм трансформації:Дельфін, Алегатор
Наповнення дивана:Пружина Бонель, Пружина Змійка, Пінополіуретан
Ніша для білизни:Присутня
Каркас кутового дивану:хвойні породи дерева
Універсальний куток:Ні
Комплектність:
Кількість частин дивану:2Диваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-chester
Диваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-skil
Диваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-favorit

   Зручний і сучасний дизайн кутового дивана Честер, додасть комфортну обстановку Вашій кімнаті. Ергономічний принцип трансформації системи Дельфін дозволить швидко і без зусиль зібрати або розкласти Ваш м'який куточок в зручне спальне місце для двох людей в основі якого йде ортопедична пружина системи бонель, а просторий ящик для білизни дасть Вам можливість економити місце в шафі. Кутовий диван Честер прекрасне рішення для сучасних будинків.


     Практична модель, для повсякденного використання як при спанні, так і для комфортного сидіння (кожен куточок комплектується двома подушками виконаними в сучасному стилі наповненні сінтіпухом).

     Кутовий диван "Честер" легко складається з двох частин:
1.  Розкладна спальна частина з механізмом типу "дельфін". Механізм який використовується в моделі українського виробництва, перевіренні часом (працюємо з ними понад 5  років)
2.  Відділення для білизни варіант "крокодил", з фіксацією в верхньому положенні.

     Каркас данної моделі виконанний з якісно висушеного соснового бруса 4,5 см. Несучі навантаження частини зробленні з фанери, а не несучі з МДФ плити.
Основне навантаження при використанні кутка припадає на спальну частину моделі в який використана подвійна пружина, це поєднання пружини типу "Бонель" і класичної пружини "Змійка".

   Для практичності використання в "Честері" використовується комбінація тканина+замінник, що дозволяє при потребі легко протерти місця забруднення (поручні, низ кутка та інш.)
     Для досягнення ортопедичного ефекту на спальну частину є можливість додавати латекс або кокосову плиту товщиною 1 і 2см.
     Всі матеріали, які використані при виробництві куточка, перевіренні і сертифіковані згідно чинного законодавства УкраїниДиваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-chester

Диваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-skilДиваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-denver-zДиваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-denver-vДиваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-denver-aДиваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-leonДиваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-sevilyaДиваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-favoritДиваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-bruklin-v-21Диваны и матрасы фабрики Вика: https://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/kutovi-divani/kutovij-divan-bruklin-v-31

Написать отзыв

Рекомендуемые товары